fbpx
Політика
У Раді знайшли рішення, як зменшити витрати українців на “комуналку”

У Верховній Раді України в понеділок був зареєстрований законопроект «Про фонд енергоефективності». Про це заявив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

«У Верховній Раді під № 5598 зареєстрований законопроект «Про фонд енергоефективності». Сподіваюся, що вже на наступному пленарному тижні в січні 2017 року законопроект буде розглянутий у парламенті і як можна швидше проголосований», – сказав Зубко.

Віце-прем’єр зазначив, що Фонд енергоефективності – це інструмент, який надасть українським громадянам фінансову підтримку і технічні рішення для зменшення комунальних витрат. На його переконання, запуск Фонду буде стимулювати скорочення енергоспоживання та зростання економіки.

«Прогнозуємо скорочення споживання газу на 10 млрд куб. м, забезпечення річної ємності ринку енергоефективності в 60 млрд грн, додаткові фінансові надходження до бюджетів в 10 млрд і створення 75 тисяч нових робочих місць», – зазначив Зубко.

Читайте також: “Аваков – рідкісний боягуз”: поліцейський розповів про інцидент зі зброєю

Джерело.

facebook