fbpx
Політика
У Раді збирають підписи за відставку Луценка (відео)

Збір підписів почав нардеп Соболєв. Заступник голови фракції “Самопоміч” Єгор Соболєв почав збір підписів за відставку генерального прокурора Юрія Луценка.

Про це він заявив на засіданні Ради, передає “Інтерфакс”.

“Якщо в цьому залі є сумніви до роботи Генеральної прокуратури, до якості їх розслідування – ось підписи за відставку генерального прокурора Юрія Луценка.

Будь-хто може висловити свою позицію для того, щоб мати ефективного генерального прокурора”, – сказав депутат.

Наразі відповідні підписи поставили 14 депутатів за необхідного мінімуму 150, передає УНІАН. “Я тільки почав вчора (збирати підписи), тому що я не міг отримати підписний лист від Апарату ВР – це ціла справа. Поки підписалися представники “Самопомочі”, – сказав депутат.

Він також зазначив, що ще ряд депутатів з інших політичних сил обмірковують можливість підписатися під цією ініціативою. “Самопоміч” не братиме участі у голосуванні в парламенті до того часу, доки не буде поставлено на голосування притягнення до кримінальної відповідальності Вадима Новинського”, – заявив Соболєв.

Він наголосив, що не можна прикриватися бездіяльністю Генеральної прокуратури і не порушуватиме цього питання. Після свого виступу з трибуни парламенту депутати “Самопомочі” полишили сесійну залу.

Читайте також:ПРИ УКРАЇНСЬКИХ ЛІКАРНЯХ З’ЯВЛЯТЬСЯ СПЕЦІАЛЬНІ СІМЕЙНІ КІМНАТИ

Нагадаємо, у коментарі журналістам генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що народні депутати шукають причини, щоб не ухвалювати рішення про зняття недоторканності з депутата Вадима Новинського.

“Депутати бояться казати “так” і бояться казати “ні”, і роблять так, щоби перепихнути цю проблему на мене, підштовхуючи мене – або поруш КПК (Кримінальний процесуальний кодекс), або не отримаєш відповіді”, – сказав він.

Вадим Новинський проходить у справі про незаконне позбавлення волі помічника нині вже покійного митрополита УПЦ МП Володимира – Олександра Драбинка.

За версією слідства, Новинський був співорганізатором викрадення для зміни керівництва Української православної церкви Московського патріархату 2013-го року.

Джерело.