fbpx
Політика
У Польщі вибачились за Україну без Криму

Польське Radio Rzeszów визнало свою помилку та вибачилось у зв’язку зі своєю публікацією української мапи без Криму. Про це повідомляє посольство України в Польщі на своїй сторінці у Facebook.

“У зв’язку з повідомленням про помилкову мапу на веб-сторінці Radio Rzeszów інформуємо, що редакція визнала свою технічну помилку, вибачилася, заперечила наявність будь-якого злого умислу та невідкладно замінила мапу України на правильну”, – підкреслили українські дипломати та подякували усім небайдужим за підтримку.

Крім того, у посольстві зауважили, що в інтернеті можна побачити ще багато таких викривлених мап, які вводять в оману користувачів, особливо з інших країн.

Читайте також: “Все одно стану солдатом, як мама”: 5-річний син Героя України довів мережу до сліз

“Тож важливо об’єднати зусилля українців, поляків і представників інших дружніх нам народів, аби такі мапи виявляти та невідкладно реагувати”, – додали у диппредставництві.

Нагадаємо, напередодні розгорілися два скандали щодо Криму та України – одне з найпопулярніших британських видань The Daily Mail зазначило, що Крим є російським, а у Казахстані на одному з фестивалів з’явилася інсталяція з картою нашої країни без півострова.

Джерело.