fbpx
Політика
У Польщі “повстали” проти українських заробітчан

У Польщі пройшла акція праворадикалів, які не згодні зі східною міграційною політикою уряду. Про це пише “Польське радіо”.

Представники та прибічники “Національно-радикального табору” та “Всепольської молоді” протестували перед будинком Канцелярії прем’єр-міністра проти східної імміграційної політики уряду та проти приїзду українців до Польщі.

На думку демонстрантів, настає “українізація польського ринку праці”.

“Це продовження політики Громадянської Платформи. У 2016 році до Польщі приїхало понад мільйон українців. На погляд “Національно-радикального табору” відбувається поступова українізація польського ринку праці”, – заявив речник партії Томаш Каліновський.

Читайте також: Польща запроваджує нові правила реєстрації для отримання шенгенської візи

За його словами, уряд створює умови, в яких працедавці можуть замінювати польських працівників українцями, які готові працювати за нижчу винагороду. Через це поляки виїжджають на Захід.

Учасники протестів наголошували, що маніфестація направлена проти діяльності уряду, а не “проти якогось конкретного народу”.

Перед Канцелярією прем’єра зібралася також контрманіфестація. Її учасники вигукували: “Польща вільна від фашизму” та “Націоналізм не пройде”.

Джерело.