fbpx
Політика
У пологових будинках Києва та Харкова почали видавати документи про реєстрацію дитини

У Києві та Харкові тестують видачу документів про реєстрацію дитини в пологовому будинку. Про це повідомив міністр юстиції Павло Петренко, передає Інтерфакс-Україна.

“Впродовж останніх двох років український Мін’юст запровадив такий сервіс, як отримання свідоцтва про народження без черги і бюрократії – в пологовому будинку. Зараз 474 пологові будинки по всій країні надають таку послугу, за минулий рік 116 тисяч українських новонароджених отримали такі документи… Сьогодні презентуємо нову послугу Мін’юсту – це можливість зареєструвати місце проживання дитини, отримавши документи в пологовому будинку”, – розповів Петренко/

За його словами, ця процедура простіша за необхідність отримання таких документів через міграційну службу. “Думаю, що ця послуга також буде загальнонаціональною протягом найближчого року”, – сказав міністр.

Петренко уточнив, що поки ця послуга в пілотному режимі буде існувати у пологових будинках Києва та Харкова.

Читайте також: “Вилетиш вниз головою”: нардеп влаштував жорстку “роздачу” чиновниці (відео)

Найближчим часом буде запущений ще один пілотний проект спільно з Міністерством соціальної політики – можливість отримання допомоги на дитину через інтернет, за допомогою онлайн-сервісів, повідомив міністр.

Джерело.