fbpx

У нього – норкове пальто за 200 звичайних пенсій. У неї – сумка зі страуса за ціною «Ланоса»

Що надбав за рік провідний діяч «Блоку Петра Порошенка» Ігор Кононенко, пише видання “Високий Замок”Появи нових електронних декларацій пересічні українці чекають так само, як виходу нових блокбастерів. Бо у звітах високопосадовців можна побачити багато інтригуючих деталей, про які прості смертні навіть не здогадувалися. На цікаві роздуми наштовхує, зокрема, електронна декларація, що її подав перший заступник голови парламентської фракції “Блок Петра Порошенка” Ігор Кононенко, якого (після відставки Ігоря Гриніва) сватають у керівники цієї фракції.

Якщо вірити написаному, за 2016 рік пан Ігор отримав 14 млн. 743 тис. грн. доходу. Це на 400 тис. грн. більше, ніж за попередній рік. За повідомленням “Української правди”, 161 тис. гривень з цієї суми було депутатською зарплатою, 82 тис. грн. – дивіденди від депозиту в “Укрсоцбанку” (всього на його рахунку у цій фінустанові значиться 2,1 млн. грн.). Проте банківській системі Ігор Кононенко довіряє менше, ніж приватним сховкам. Готівкою у нього там зберігається 965 тисяч євро, 928 тис. доларів, 397 тис. гривень та 5,9 млн. гривень акцій “ВІК”.

Серед маєтків цього нардепа два котеджі площею 1 644 і 36,6 кв. м, а також квартира на 236,6 квадратів. Є дві земельні ділянки площею, відповідно,

4 654 і 2 255 кв. м. За рік пан Кононенко змінив автомобіль: із “шестисотого” Merсedes-Benz 2002 року випуску пересів на Audi A8, який було випущено у 2012 році.

Заступник голови фракції “БПП” є власником кількох підприємств і компаній, у тому числі – за кордоном. Цікаво, що на нього записано київський суднобудівний завод “Ленінська кузня”, який раніше пов’язували з президентом Петром Порошенком.

Згідно з вимогами е-декларування Ігор Кононенко змушений був повідомити і про коштовні речі у своєму помешканні. Серед них – плазмовий телевізор Panasonic вартістю 528 тисяч грн., домашній кінотеатр (480 тис. грн.). А також елітні меблі, золоті запонки, шість престижних годинників, бігова доріжка, металевий сейф. А у гардеробі привертає увагу шкіряне пальто з хутром норки, яке його власник придбав за 216 тисяч гривень. Такої суми вистачило б на місячні пенсії для двох сотень рядових українців.

Читайте також: Лещенко оприлюднив свою декларацію

З власних витрат за 2016 рік Ігор Кононенко задекларував 135 тисяч грн. орендної плати… почесному консульству Сейшельських островів в Україні. До цього консульства, як виявилося, має відношення і дружина нардепа. Пані Лілія орендувала у нього автомобіль BMW 550 2012 року випуску…

Фінансові активи пані Лілії значно скромніші від чоловікових. Готівки у неї “всього” 25 тисяч євро, 24,9 тис. доларів і 730 тис. грн. Зате має підвіску з діамантом на 0,8 карата за 264 тис. грн., соболину куртку, колекцію фарфорових статуеток вартістю 290 тис. грн. І носить сумку зі шкіри страуса за 126 тисяч гривень. Мої знайомі розповіли, що за трохи меншу суму недавно придбали собі автомобіль “Ланос”…

You cannot copy content of this page