fbpx

У НАТО відреагували на великі втрати України на Донбасі

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявляє, що в Альянсі занепокоєні великою кількістю загиблих на Донбасі, і наголошує, що Росія несе “особливу відповідальність”.

Про це він сказав сьогодні на прес-конференції у Брюсселі напередодні засідання міністрів оборони країн-членів Альянсу, пише УНІАН.

“Ми глибоко занепокоєні порушенням режиму припинення вогню, яке продовжується, ми також занепокоєні великою кількістю людей, які втратили свої життя, воюючи на сході України. Для мене це тільки наголошує на важливості робити все, що ми можемо, щоб режим припинення вогню виконувався, і щоб спостерігачі були здатні моніторити виконання режиму припинення вогню”, — заявив генсек НАТО.

Столтенберга також наголосив, що Росія несе особливу відповідальність, тому що “продовжує підтримувати сепаратистів на сході України обладнанням, іншого роду допомогою”.

“Ми повинні побачити відведення важкого озброєння та повне виконання мінських домовленостей. Іншого шляху для мирного вирішення ситуації в Україні, як повне виконання Мінських домовленостей, немає”, — зазначив він.

Нагадаємо, за повідомленням журналістів та волонтерів, у ніч на неділю на Донбасі загинуло 4 українських добровольців з “Правого сектора”. Ще близько 20 добровольців з ДУКу та “Айдару” отримали поранення. При цьому у Міноборони заявили, що загиблих військових за цю добу не було.

Джерело.

You cannot copy content of this page