fbpx
Політика
У МЗС розповіли, заручником якої обіцянки може стати Україна на шляху скасування віз із ЄС

Україна обіцяла, що електронне декларування запрацює з серпня, і це необхідно виконати вчасно. Про це в ефірі “5 каналу” заявила заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль, передає УНН.

На запитання, чи можуть виникнути нові вимоги від ЄС щодо скасування візового режиму з Україною у літній період, вона сказала про таке: “Вимоги можуть не виникнути, але є одна проблема, яка може виникнути. Ми обіцяли, що електронне декларування запрацює з серпня. Тобто тут ми є заручниками власної обіцянки”.

О.Зеркаль наголосила: “Це залежить від того, як зараз працюють колеги в Національному агентстві із запобігання корупції, чи зможуть вони виконати цю обіцянку. І дійсно, вони роблять все, щоб вона була виконана”.

Нагадаємо, 10 червня на вечірньому засіданні Національного агентства з питань запобігання корупції затвердили рішення про дату початку роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Джерело.