fbpx

У мережі сплив лист, який Савченко написала терористці з російської в’язниці

Перебуваючи в російському СІЗО, нардеп від “Батьківщини” Надія Савченко написала лист російській терористці Марії Коляді.

Про це в Facebook написав нардеп від “Народного фронту”, член колегії МВС Антон Геращенко, опублікувавши сам лист, який в мережу виклала волонтер Катерина Яресько.

За його словами, цей факт з’ясувався при аналізі волонтерами проекту “Миротворець” поштової скриньки Коляди.

“Цей факт говорить про те, що доведена до відчаю Надія Савченко шукала будь-який варіант вирватися з російських катівень. І її можна в цьому зрозуміти”, – зазначив Геращенко.

“Можливо недавні, дивні заяви Надії Савченко про необхідність прямих переговорів з лідерами терористичних організацій Захарченко та Плотницьким, які сколихнули громадськість, були обумовлені тим що Надія писала аналогічні листи і їм? Скільки ще таких листів було написано Надією Савченко і кому – час і аналіз поштових скриньок керівництва “ЛНР/ДНР” – покаже”, – зазначив нардеп.

Яресько нагадала, що Марія Коляда була затримана СБУ в Миколаєві в квітні 2014 року за спробу організації масових заворушень із застосуванням насильства, захопленням адміністративних будівель і споруд, за підозрою в шпигунстві і диверсійної діяльності.

“У неї було вилучено травматичний пістолет, переобладнаний під стрільбу бойовими патронами і методичні рекомендації для підготовки диверсійних груп. 16.09.2014 вона була звільнена в рамках обміну полоненими”, – повідомила волонтер.

Читайте також: Принизити Україну: Тимошенко жорстко “пройшлася” по Савченко за переговори з “Л/ДНР”

Джерело.

You cannot copy content of this page