fbpx
Політика
“У мене немає слів, я плачу!” Гай емоційно відреагував на нове фіаско Савченко

Припинення співпраці громадської платформи РУНА (Революція Українського Народу) з народним депутатом України Надією Савченко – вимушений захід нової політичної сили, яка не хоче “псувати свій імідж”.

Таку думку “Обозревателю” висловив волонтер Мирослав Гай.

Новину про розрив відносин між РУНА і Савченко він сприйняв дуже емоційно. “Це просто комедія! У мене немає слів, я плачу!” – сказав волонтер.

Не моє: Савченко докладно пояснила сварку з РУНА
Відповідаючи на запитання, що могло послужити причиною такого рішення, він припустив: “Заяви Савченко іноді викликають відчуття в оточуючих людей, і у мене особисто, що це заяви не зовсім адекватної людини”. “Це не одразу стає зрозумілим для оточуючих, тому що мало хто постійно стежить за всіма заявами політиків або медійних персонажів. Але якщо ви починаєте близько працювати і спілкуватися з людиною, то все стає зрозумілим”, – додав Гай.

Оцінюючи рішення політсили, він зауважив: “Думаю, в РУНА вже зрозуміли, що вони зробили ставку не на ту людину, і що молодій новій платформі, якою б вона не була – громадянською, політичною, інформаційною – зараз не вигідно співпрацювати з такою людиною і псувати собі імідж”.

Як писав “Обозреватель”, 7 лютого стало відомо про те, що громадська платформа РУНА (Революція Українського Народу) припинила співпрацю з позафракційним нардепом Надією Савченко у зв’язку з виниклими розбіжностями.

Читайте також: Надія Савченко заснула на засіданні Верховної Ради (відео)

Джерело.