fbpx
Політика
У Лондоні багатотисячний марш проти Brexit

У центрі Лондона в суботу проходить великий марш протесту проти виходу Британії з Євросоюзу.

Учасники маршу сподіваються вплинути на парламент, щоб він як-небудь запобіг виходу з ЄС, за який більшість висловилася на референдумі 23 червня.

Учасники “Маршу за Європу” зібралися на кордоні Гайд-парку і йдуть по трикілометровоїму маршруту повз будівлі уряду до парламенту. У парламенті запланований мітинг-концерт.

“Ми можемо запобігти” Брексіт “/…/ Ми можемо озброїти парламент всім, що йому потрібно, щоб прийняти розумні рішення і переглянути” Брексіт”. Влада все-таки належить народу, і ми можемо змінити стан справ, якщо будемо небайдужі і організовані “, – йдеться на одній з двох сторінок маршу в” Фейсбуці “.

Цей марш протесту обіцяє стати найбільшим після доленосного референдуму 23 червня, на якому британці проголосували за вихід країни з ЄС

Спочатку, відразу після референдуму 23 червня, дві ініціативні групи – звичайні громадяни, які не відомі широкому загалу – закликали людей на два марші протесту по одному і тому ж маршруту в один і той же час. За два дні до маршу вони скоординувалися і назвали обидві сторінки однаково: “March For Europe” (Марш за Європу).

На другій сторінці повідомляється, що в кінцевому пункті маршу, у парламенті, пройде мітинг-концерт, на якому виступлять не тільки політики і небайдужі громадяни, а й музиканти і поети.

Про свою участь в запланованому заході заявили 34 тисячі користувачів соцмереж.

Це друга після референдуму про членство Британії в Євросоюзі акція протесту проти його підсумків.

На марш прийшло багато молоді, яка в основному голосувала за те, щоб Британія залишилася в ЄС

У вівторок в центрі Лондона пройшов перший напівстихійний мітинг протесту проти виходу з ЄС.

Учасники мітингу зібралися на Трафальгарській площі, а потім перемістилися до парламенту.

Більшість жителів Лондона голосували проти виходу Британії з ЄС.

Вже на наступний день після оголошення підсумків референдуму петицію з вимогою проведення повторного голосування підписали понад 2 млн осіб, на сьогоднішній день – вже близько 4 мільйонів.

Читайте також: BREXIT ОБІЙДЕТЬСЯ БРИТАНІЇ В € 300 МІЛЬЯРДІВ

Джерело.

Реклама