fbpx

Brexit обійдеться Британії в € 300 мільярдів

Німецький фонд Бертельсмана очікує серйозних наслідків референдуму про вихід Великобританії з ЄС.

“І для всієї Європи, і особливо болючих для самих британців”, – заявив в суботу, 25 червня, керівник економічного відділу фонду Андреас Есслер.

За його словами, Brexit може привести до обмеження експорту, зменшення інвестицій і зниження інноваційної привабливості країни для європейських економічних партнерів.

Згідно з попередніми оцінками експертів, втрати Великобританії через вихід з ЄС перевищать до 2030 року 300 млрд євро.

При цьому, в разі повної торгової ізоляції Сполученого Королівства, німецький бізнес, зазначають у фонді, також втратить 55 млрд євро.

Німецький Інститут економічних досліджень в Берліні закликав не йти на поступки Лондону за результатами референдуму в Великобританії.

Його глава Марсель Фратцшер заявив, що “це не в інтересах європейців – пропонувати британцям вигідну угоду”. На його думку, подібна політика спровокує небажані прецеденти всередині ЄС.

За підсумками референдуму, що відбувся 23 червня у Великій Британії, перемогу здобули прихильники виходу держави зі складу Європейського Союзу . У 382 виборчих округах за Brexit проголосували 17 млн 410 тисяч 742 людини (51,9 відсотка), проти – 16 млн 141 тисяча 241 осіб (48,1 відсотка)

Читайте також: ЮНКЕР ПОРІВНЯВ З “РОЗЛУЧЕННЯМ” ВИХІД БРИТАНІЇ З ЄС

Джерело.

You cannot copy content of this page