fbpx

У деяких нардепів від БПП повністю відсутні честь та гідність, – заява партії Батьківщина

Чутки про те, що лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко буде присутня на інавгурації Дональда Трампа, є свідомою брехнею, яку поширює непорядний народний депутат від БПП.
Про це йдеться в заяві партії «Батьківщина».

«Юлія Тимошенко не планувала їхати на інавгурацію новообраного президента США Дональда Трампа. Бо на інавгурації, за протоколом, має бути присутнім Надзвичайний та Повноважний Посол України в США. Участь будь-яких інших представників України не передбачена протоколом. Тому будь-які вигадки щодо поїздки Юлії Тимошенко на інавгурацію Дональда Трампа є нічим не обґрунтованими плітками або відвертою брехнею», – наголосили в партії.

Оскільки головним рупором поширення цієї брехні стала сторінка на Facebook народного депутата від БПП Володимира Ар’єва, в прес-службі заявили, що цей депутат має публічно вибачитися перед Юлією Тимошенко та партією «Батьківщина».

«Якщо у Володимира Ар’єва залишилась хоча б крапля честі та гідності, він має негайно публічно вибачитися за брудні маніпуляції. Хоча на це важко розраховувати, адже у деяких нардепів від БПП честь та гідність повністю закінчились. Вони кажуть про «ярмарок марнославства», хоча самі є яскравими представниками цього «ярмарку» – підступними, брехливими та заздрісними», – сказано в заяві, поширеній прес-службою «Батьківщини».

У політичній силі зазначили: дедалі більше занепокоєння викликає той факт, що людина з такими низькими моральними якостями очолює делегацію Верховної Ради в ПАРЄ.

«Складається враження, що такі люди, як Володимир Ар’єв, вкрай скомпрометовані власною брехнею та непорядністю, не можуть представляти Україну на міжнародній арені. Бо сьогодні він поливає брудом колегу по парламенту, виконуючи замовлення свого партійного керівництва, а завтра з такою ж легкістю здасть українські інтереси в ПАРЄ», – резюмували в «Батьківщині».

Нагадаємо, сьогодні в Вашингтоні відбудеться інавгурація 45 президента США Дональда Трампа.

Читайте також: СААКАШВІЛІ: БПП ПЕРЕТВОРИВСЯ В ТАКЕ Ж ОРГАНІЗОВАНЕ КРИМІНАЛЬНЕ УГРУПУВАННЯ, ЯК І “НАРОДНИЙ ФРОНТ”

Джерело.

You cannot copy content of this page