fbpx
Політика
У БПП назвали Онищенка “баригою” та прокоментували публікацію компромату

На думку Гончаренка, оприлюдненням записів Онищенко намагається відбілити репутацію.

Опублікований скандальним нардепом Олександром Онищенком запис із компроматом “не має жодного стосунку до реальності”. Таку думку висловив заступник голови фракції БПП Олексій Гончаренко. Він поцікавився, чому запис розмови між нібито нардепом Олесем Довгим та Онищенком має стосуватися президента України Петра Порошенка.

“У вівторок був оприлюднений перший запис розмови начебто народного депутата Олеся Довгого та народного депутата Олександра Онищенка. Цей запис депутат Онищенко презентує як свою розмову з Довгим. Вони – члени однієї парламентської фракції “Воля народу”. У мене виникає питання, до чого тут президент України?”, – наводить прес-служба БПП цитату Гончаренка.

Також він назвав Онищенка “звичайним баригою”, який наразі переховується та намагається відбілити себе.

“До оголошення свого віртуального компромату Онищенко був звичайним баригою, який втік з України, коли йому прищемили хвоста за корупційні оборудки. Він не був більше ніким. Він не виступав у парламенті, не писав законопроектів. Ніхто навіть не знав, що такий депутат існує. Зараз він десь ховається і йому потрібно, щоб про нього говорили не як про злодія, а як про принципового політика, який записував політиків”, – сказав представник БПП.

Читайте також: У Пакистані розбився пасажирський літак

Джерело.

facebook