Політика
Тимчук оприлюднив резонансну деталь конфлікту на кордоні з Кримом

За словами керівника групи “Інформаційний опір”, напередодні провокацій ФСБ на кордоні з окупованим півостровом кілька військових частин у Криму отримали розпорядження у вигляді телеграм.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook з посиланням на джерела групи ІС у підрозділах ЗС РФ у Криму.

“У телеграмі було зазначено, що в рамках проведення навчань “Кавказ 2016” з 5 серпня 2016 року у Криму діють три групи російського спецназу, що зображують (цитата) “три групи умовних диверсантів”, завданнями яких є захоплення полонених, “проникнення на територію військових містечок для установки умовних СВУ” у районах “командних пунктів (пунктів управління) військових частин і підрозділів, радіотехнічних та зенітно-ракетних засобів, засобів зв’язку”, “захоплював складів зі зброєю та боєприпасами, кімнат для зберігання зброї”, – пише Тимчук.

Читайте також: У критичному стані: біля Запоріжжя невідомі викинули з поїзда бійця АТО – ЗМІ

Тож через це у військових частинах на півострові віддавалися розпорядження вжити заходів щодо виявлення і недопущення фейкових диверсантів у Крим.

“Таким чином, якраз напередодні сутички з “українськими ДРГ” російські окупанти в Криму в ході своїх навчань розігрували сценарій затримання груп російського спецназу, який виконував свою навчальну задачу – під виглядом ворожих ДРГ здійснював “мінування” військових об’єктів, захопити зброю і боєприпаси. В цілому, більш ніж стандартний сценарій навчань за участю спецназу:,– додав нардеп.

За словами Тимчука, виглядає на те, що російські спецназівці занадто захопившись своєю “роллю”, зробили “щось не так”, намагаючись виконати поставлене завдання. І це “щось не так” бездоганно використала ФСБ проти України.

Читайте також: У Путіна є відмінна можливість вивести війська з Донбасу, однак він це ігнорує, – Тимчук

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook