fbpx

Турчинов: Радянські боєприпаси закінчуються (відео)

Виготовляти боєприпаси можуть близько 800 українських підприємств, вважає глава РНБО.

Глава РНБО Олександр Турчинов заявив, що в останні роки, в тому числі 2 роки ведення війни, для захисту України “використовувалися бойові запаси, що залишилися нам у спадок від радянської армії”. Про це він заявив в ході відвідин державної акціонерної холдингової компанії “Артем” в Києві, повідомляє прес-служба відомства.

“Але ці резерви не безмежні, значна їх частина була бездумно утилізована або продана за часів, коли ніхто не думав, що доведеться воювати”, – сказав він.

На думку глави РНБО, для захисту країни і зміцнення її обороноздатності немає іншої альтернативи крім як “створювати власну базу виробництва широкого спектру боєприпасів – починаючи від патронів і закінчуючи снарядами великого калібру”.

“Військово-технічне співробітництво з нашими стратегічними партнерами з питань отримання летальної зброї штучно заблоковано, і ми знову змушені розраховувати тільки на власні сили”, – підкреслив Турчинов.

Він підкреслив, що до процесу виробництва боєприпасів можуть бути залучені близько 800 українських підприємств різного профілю: “це і хімічне виробництво, і машинобудування, і багато інших суміжних підприємств і структур”.

“Відповідно, будуть відновлені або створені нові виробничі потужності, нові робочі місця, втілене нові технології”, – сказав секретар РНБО.

Читайте також: Шокуючі цифри. В РНБО назвали кількість людей, що загинули в АТО.

Джерело.

You cannot copy content of this page