fbpx
Політика
Турчинов попередив про серйозну загрозу з боку Росії

Постійні провокації з боку терористів і Росії, яка їх підтримує, можуть перерости в повномасштабні військові дії.

Про це секретар РНБО Олександр Турчинов заявив під час зустрічі з головою сейму Литви Лоретою Граужінене, передає прес-служба ради.

“Ми бачимо, як Росія щодня прицільно обстрілює українські позиції, при цьому використовує нову зброю і відпрацьовує нові прийоми ведення бою, повністю ігноруючи базові позиції Мінських угод… Ми щодня втрачаємо убитими і пораненими наших захисників… Тенденції, які спостерігаються в травні, “можуть перерости в повномасштабні військові дії”, – сказав Турчинов і додав, що Росія є агресором, а не третьою стороною.

“Тому ми змушені готуватися до адекватної відповіді на дії Росії. Сподіваємося, що наші стратегічні партнери не будуть тільки спостерігати за загостренням ситуації”, – додав він.

Турчинов нагадав, що оскільки українська армія повинна стримувати Росію, країні конче необхідна військово-технічна допомога з боку Заходу.

Представник Литви зазначила, що її країна завжди буде другом України.

“Впевнена, що Україна з честю пройти всі випробування на шляху до Європи”, – сказала вона.

Як повідомлялося раніше, начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко заявив, що повномасштабне вторгнення Росії на територію України може відбутися не тільки з боку Донбасу.

Читайте також: Шокуючі цифри. В РНБО назвали кількість людей, що загинули в АТО.

Джерело.