fbpx
Політика
Турчинов назвав єдиний мирний спосіб, який зупинить Росію

Економічні санкції є єдиним мирним механізмом, який зможе зупинити подальшу мілітаризацію Росії, а також її військову агресію на сході України.

Про це 6 липня заявив секретар Ради національної безпеки України Олександр Турчинов, повідомляє прес-служба РНБО.

Під час зустрічі з міністром закордонних справ Норвегії Борге Бренге Турчинов зазначив, що президент Росії Володимир Путін вибудовує небезпечну тоталітарну модель управління, і тому для нього “економічне зростання Росії не настільки важливе, у порівнянні з військовими перемогами, що може бути ще однією причиною військового загострення на сході України”.

Читайте також: Турчинов планує відновити виробництво “Кольчуг”

“Дуже важливо, щоб санкції тривали і посилювалися, оскільки це єдиний мирний механізм, здатний зупинити подальшу мілітаризацію Російської Федерації”, – наголосив Турчинов.

“На превеликий жаль, незважаючи на мирні угоди, які Україна послідовно виконує, ми маємо, фактично, продовження війни. У нас не було жодного дня, коли б російські окупаційні війська разом з терористичними угрупованнями не обстрілювали наші позиції”, – сказав Турчинов.

За його словами, Росія знову стала відкрито використовувати важку зброю на Донбасі, що є грубим порушенням мінських домовленостей.

Читайте також: Турчинов відповів Путіну на “внутрішній конфлікт в Україні”

Джерело.