fbpx

“Це державницька позиція”, – Порошенко подякував Савченко за підтримку Мінських угод і запропонував відвідати низку європейських країн

Президент Петро Порошенко зустрівся з депутатом Верховної Ради (“Батьківщина”), делегатом Парламентської асамблеї Ради Європи від України Надією Савченко.

Глава держави передав вітання Надії від віце-президента США Джозефа Байдена та президента Європейського парламенту Мартіна Шульца. При цьому глава держави наголосив, що у США і країнах ЄС акції з вимогою звільнити українську полонянку в Росії зіграли вагому роль, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу глави держави.
 
Президент подякував українській льотчиці за чітку публічну підтримку Мінських угод, зазначивши, що це є державницькою позицією. Надія Савченко розповіла, що мала можливість і уважно стежила за переговорами в Мінську в лютому 2015 року: “Я Вам вдячна за те, що ви їх зробили”
Глава держави також обговорив із Надією санкційний список “Савченко-Сенцова” і скоординував спільні дії щодо прискорення звільнення українських в’язнів. “Ми перебуваємо в активній фазі звільнення наших заручників. Не маємо права припиняти цю роботу. Навпаки, ми повинні активізуватися”, – наголосив Президент.
 
Крім того, Петро Порошенко скоординував із Надією Савченко перспективи представлення позиції України в Парламентській Асамблеї Ради Європи та Європейському Парламенті. Відповідаючи на питання про готовність включитися в роботу на міжнародному напрямку, Надія Савченко зазначила: “Готова працювати. Моє бажання залежить від бажань України. Оскільки Ви їх зараз втілюєте, то я готова працювати скрізь, де Ви скажете”. Президент запропонував Надії відвідати низку європейських країн і провести зустрічі з європейськими лідерами.

Читайте також: Ватажок “ДНР” Захарченко пригрозив Савченко:”Выйдет на линию фронта – мы ее шлепнем” (відео)

Петро Порошенко також обговорив із Надією Савченко ситуацію на лінії зіткнення, зокрема, її загострення і загибель командира батальйону 72 бригади Андрія Жука.
 
Участь у зустрічі також взяли заступники глави АПУ Костянтин Єлісєєв та Андрій Таранов, прес-секретар Президента Святослав Цеголко.

You cannot copy content of this page