fbpx

Тривожна заява МЗС. Росія готова до повномасштабного вторгнення в Україну

Російські війська на кордоні з Україною демонструють, що Кремль готовий до повномасштабного російського вторгнення в Україну. Про це сказав міністр закордонних справ України Павло Клімкін, інформує “5 канал”.

“Вона намагається дестабілізувати ситуацію також вздовж кордону. Таким чином показуючи, що в будь-який момент російське вторгнення може набути більш масштабного характеру”, – заявив міністр.

Він додав, що підстав для того, щоб найближчим часом відбулася зустріч у “нормандському форматі”, немає. Причин для переговорів немає, оскільки російська сторона блокує виконання мінських угод.

Читайте також: Як на Світлодарській дузі солдат від смерті рятували сміливі дівчата-медики (відео)

“За роботою над дорожньою картою ми знаходимось значно далі від того, на що погоджувалась Росія під час саміту в Берліні, де було домовлено, що ми будемо послідовно працювати над дорожньою картою. Зараз російська сторона це послідовно блокує. Тому виходити на політичний рівень – рівень міністрів найближчі тижні – без того, щоб ми мали якусь позицію для обговорення, я таких шансів на сьогодні не бачу”, – заявив глава МЗС.

Джерело.

You cannot copy content of this page