fbpx

Як на Світлодарській дузі солдат від смерті рятували сміливі дівчата-медики (відео)

Медики і волонтери, які місяць тому під час боїв на Світлодарській дузі рятували бійців, зараз оговтуються самі. Витягуючи десятки поранених просто з-під вогню вони теж отримали травми.

За тиждень запеклих боїв на світлодарській друзі Леся і Вікторія отримали 5 контузій на двох. Вони – медики 54 бригади. Поки йшли бої вони забирали бійців за кількасот метрів від лінії фронту на санітарній бронетехніці. Контузію отримали у перші ж дні.

Та попри контузію дівчата не покинули бійців. Лишень пересіли на старенький УАЗ – забирали бійців трохи далі від лінії вогню. Старенька автівка – їй вже 50 років, жодного разу не підвела за час боїв, але вона зовсім не пристосована для перевезення поранених.

Читайте також:У ЛІКАРНІ ПОМЕРЛА МАТИ ДВОХ ДІТЕЙ, ЯКА ЗАЗНАЛА ЗНАЧНИХ ОПІІВ ПІД ЧАС ПОЖЕЖІ НА ОДЕЩИНІ

Жінки згадують, що найважчиими були перші дні боїв. Тоді вони навіть не знали, який день і який час.

Ми навіть спали стоячи. Вистачало і 5-ти хвилин. Поранені на нас покладаються, що ми їх вивезем і вони будуть живі. І ми старалися це їм не показувати, що ми стомлені, що вже не можемо. Ми завжди на адреналіні. Через біль, через сльози ми показували посмішку завжди,
– розповіла начальник медичної служби 54-ої ОМБр Леся.

Оскільки постійно треба бути напоготові – із медиками на виїзді завжди величезний рюкзак вагою щонайменше 15 кілограм. Однак попри все, медики радіють, що під час боїв на Світлодарці усіх поранених з передової вдалося вивезти живими.

Зрештою після чергової контузії до лікарні таки довелось відправитись і медикам. Їх у підрозділі називають крапельками – за позивним їх керівниці.

За місяць після боїв у медиків роботи поменшало і вона змінилась, адже бійці частіше опиняються тут через хвороби, а не поранення.

Джерело.

You cannot copy content of this page