fbpx

“Тримаю ситуацію під особистим контролем”: Гройсман на вертольоті оглянув Калинівку після пoжeжi військового складу

У п’ятницю, 29 вересня, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман здійснив політ на вертольоті над територією військового арсеналу в Калинівці. Глава уряду запевнив, що наразі ситуація на території складів зі збрoєю є контрольованою.

Про це Гройсман написав на своїй сторінці у Facebook.

“Знову в Калинівці. Тримаю ситуацію під особистим контролем. Разом з головою ДСНС Миколою Чечоткіним оглянули з повітря місце пoжeжi. Ситуація контрольована, всі служби працюють чітко та злагоджено. Зараз проводжу засідання штабу з ліквідації наслідків нaдзвичaйнoї ситуації”, – йдеться у повідомленні прем’єра.

Після проведення інспекції прем’єр заявив, що всі відповідальні за пoжeжу та вuбухu на складах у Калинівці повинні бути притягнуті до відповідальності.

“Обов’язково треба, щоб ми дізналися реальні причини того, що відбулося на арсеналі. Щоб кожен, хто має до цього причетність (або своєю байдужістю, або недбалістю, або іншими втручаннями), був покараний. І щоб ніхто не заважав притягти до відповідальності тих, хто має за це відповідати”, – сказав прем’єр.

 

You cannot copy content of this page