fbpx

Тренер Кличко закликав відібрати пояси у Ф’юрі

Тренер українського боксера Володимира Кличка Джеймс Алі Башир закликав Всесвітню боксерську асоціацію (WBA) і Світову організацію боксерську організацію (WBO) позбавити британця Тайсона Ф’юрі чемпіонських титулів.

«Я думаю, що організації повинні позбавити Ф’юрі титулів, тому що він не здатний їх захищати. Я можу зрозуміти один перенос, але не два. Володимиру 40 років, і кожен день важливий. Ф’юрі повинен або захищати титули, або позбутися їх », – заявив Башир.

Раніше 24 вересня стало відомо, що Ф’юрі повторно відклав бій-реванш з Володимиром Кличком через проблеми зі здоров’ям. Представники Ф’юрі не стали розкривати деталі, уточнивши, що «проблеми занадто серйозні, щоб дозволити провести поєдинок».

Спочатку бій-реванш повинен був відбутися 9 липня в Манчестері, проте був відкладений до 29 жовтня. За однією з версій, до переносу першого поєдинку привела травма щиколотки Ф’юрі, за іншою – причиною став допінг, виявлений в пробі британця, за третьою – психічні проблеми у Тайсона.

28 листопада 2015 року в німецькому Дюссельдорфі Ф’юрі переміг Кличко суддівським рішенням і завоював титули чемпіона світу Міжнародної боксерської федерації (IBF), Міжнародної боксерської організації (IBO), WBO і WBA. Пізніше британець був позбавлений титулу IBF через відмову зустрітися з обов’язковим претендентом – українцем В’ячеславом Глазковим.

40-річний Кличко здобув 64 перемоги (53 – нокаутом) і зазнав чотирьох поразок в 68 боях в професійній кар’єрі. В активі 28-річного Ф’юрі 25 перемог (18 – нокаутом) в 25 боях.

Читайте також: ЧОРНИЙ ДЕНЬ: Ф’ЮРІ НЕ З’ЯВИВСЯ НА ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЮ ДО КЛИЧКА

Джерело.

You cannot copy content of this page