fbpx
Політика
Трамп зробив гучну заяву про своє президентство

За словами обраного президента США, у вівторок в Trump Tower відбудуться зустрічі, пов’язані з формуванням команди, яка буде керувати урядом “упродовж наступних восьми років”.

Обраний президент США Дональд Трамп формує майбутню адміністрацію, розраховуючи на своє перебування в Білому домі впродовж двох термінів.

Про це свідчить запис, що з’явився сьогодні на його сторінці в Twitter.

“Сьогодні в Trump Tower пройдуть важливі зустрічі, пов’язані з формуванням (команди) людей, які керуватимуть урядом упродовж наступних восьми років”, – написав він.

В останні дні обраний президент США активно запрошує в свою штаб-квартиру багатьох чинних і колишніх представників Конгресу, уряду та збройних сил для обговорення питань внутрішньої і зовнішньої політики.

Наразі він вже визначився з кандидатурами на низку ключових посад. Також Трамп озвучив свої плани на перші 100 днів президентства.

Читайте також:ЖІНКИ ДОНАЛЬДА ТРАМПА (ФОТО)

У США президента обирають на 4 роки. Він не може обіймати цей пост більше двох термінів. Інавгурація республіканця Трампа, який здобув перемогу на виборах 8 листопада, запланована на 20 січня 2017 року.

Джерело.