fbpx
Дозвілля
Жінки Дональда Трампа (фото)

Він став 45-тим президентом США на хвилі звинувачень у  домаганнях і зневажанні жінок. Проте, за щось вони його любили…

…А деякі з них навіть ішли за нього заміж і народжували йому дітей. Підбірку фотографій важливих жінок у житті Дональда Трампа зробило французьке видання Le Figaro Madame.

Івана Зельнічкова, чехословацька модель, вийшла заміж за Дональда у 1977 році, у них є троє спільних дітей – два сина і донька. У 1992 році шлюб розпався через зв’язок Трампа із Марлою Меплс. Тоді Івана звинуватила колишнього чоловіка в і довго розповідала усім про свій болючий досвід.

Коли ж Трамп вирішив балотуватися на посаду Президента, вона ще у вересні 2015-го заявила, що він може перемогти. І пообіцяла: її колишній чоловік керуватиме країною як бізнесмен, а не як дурень, якого ви бачите на екранах.

Читайте також:ПЛЮСИ І МІНУСИ ТРАМПА НА ПОСАДІ ПРЕЗИДЕНТА США

tramp12

В Івани та Дональда у 1981-му році народилася донька Іванка. На цій фотографії їй 10 років.

Сьогодні Іванка є віце-президентом The Trump Organization. Трамп дуже пишається її красою і якось заявляв: якби Іванка не була його донькою, він би з нею зустрічався.

tramp6

Це Марла Меплс, саме з нею Трамп мав роман, що призвів до розлучення. Вони одружилися у 1993-му, однак у 1999-му розійшлися – коли Дональд знайшов Меланію.

tramp7

У 1993-му році у Марли і Дональда народилася донька Тіффані, тут їй три роки:

tramp8

Це Меріенн Трамп Баррі, старша сестра Дональда. Вона є суддею в Федеральному апеляційному суді. Була призначена на цю посаду Біллом Клінтоном у 1999 році.

Сестра каже, що дуже пишається Дональдом і в усьому його підтримує.

tramp9

Меланія Кнавс. Колишня супермодель зі Словенії стала дизайнером ювелірних виробів і третьою дружиною Дональда Трампа. Познайомилися вони у 1999-му, коли Меланія працювала для журналу Allure у Парижі. Відносини зміцнилися, коли Меланія стала професійною моделлю і почала виступати в Нью-Йорку. Їх зв’язок набув розголосу після запуску успішного і бізнес-орієнтованого реаліті-шоу Трампа “The Apprentice”, а також після виступу Кнавс з Трампом на радіо-шоу “The Howard Stern Show”, де Трамп повідомив про кохання свого життя.

Вони одружилися у 2005 році. На Меланії була сукня від Діор за 200 000 доларів. А величезний весільний торт вкривали 3000 троянд.

20 березня 2006 року у пари народився син – Беррон Вільям Трамп. Це п’ята дитина Трампа.

tramp0

Читайте також:ТРАМП РІЗКО ЗМІНИВ СВОЮ ПОЗИЦІЮ ЩОДО УКРАЇНИ

Джерело.