fbpx
Політика
Трамп готовий до скасування антиросійських санкцій в обмін на скорочення ядерного арсеналу (відео)

Обраний президент США Дональд Трамп заявив про готовність запропонувати російському президенту Володимиру Путіну зняття санкцій в обмін на скорочення ядерних арсеналів.

Про це він заявив в інтерв’ю британській газеті Times. Трамп також розкритикував російську кампанію в Сирії, заявивши, що вона призвела до “жахливої гуманітарної ситуації”.

“Проти Росії введено санкції – подивімося, чи не можна домогтися гарних домовленостей із Росією, – цитує Трампа Times. – Для початку, я вважаю, що ядерну зброю треба скорочувати, і скорочувати дуже істотно, це могло би бути складовою частиною цього процесу. Однак Росія зараз сильно страждає через санкції, а я думаю, що може статися щось таке, від чого багато людей виграє”.

Трамп заявив, що почне свою діяльність на посаді президента США з того, що буде довіряти Путіну і канцлеру Німеччини Ангелі Меркель, але довго це може і не тривати.

Меркель він розкритикував за “катастрофічну помилку”, яку вона зробила, дозволивши мільйонам мігрантів приїхати в Німеччину.

Він заявив, що всього через кілька тижнів після вступу на свою посаду запропонує Великій Британії “справедливу” угоду, щоб зробити вихід країни з ЄС “великою справою”. Він також запросив прем’єр-міністра країни Терезу Мей відразу ж після свого вступу на посаду відвідати Білий дім.

Трамп вважає, що інші країни слідом за Великою Британією будуть залишати ЄС, оскільки Євросоюзу великої шкоди завдала міграційна криза.

Він також обіцяв зміцнити кордони США, зокрема шляхом запровадження обмежень на в’їзд європейців, а також жорсткої перевірки всіх вихідців із країн, де поширено ісламський тероризм, які в’їжджають у США.

Трамп також розкритикував зовнішню політику США, заявивши, що рішення про вторгнення в Ірак, ймовірно, є найгіршим рішенням в історії країни, а справи в Афганістані також досить погані.

Читайте також: Населення Канади рекордно зростає завдяки іммігрантам

Джерело.

 

facebook