fbpx
Історія
“Тітко Олено, а можна я не помру?”

Цінності. Вони такі різні для кожної окремої людини. Крім суб’єктивізму і цих хвилинних бажань, тебе переслідує стереотип, що ти обов’язково повинен визначити своє місце, ієрархію, приналежність до того чи іншого суспільного прошарку. Але чи так це важливо насправді?

Кожен раз, коли ти раптом замислюєшся про черговий айфон або поїздку в Париж, тому що хтось із твоїх друзів це вже здійснив – озирнися навколо. Подивися на всі боки і подумай, наскільки це для тебе важливо? А якщо раптом не знаєш, куди дивитися, тоді ми тобі покажемо.

– Тітко Олено, а можна я не помру? – Хлопчик, що лежить на ліжку, повністю позбавлений волосся на голові. Шкіра зеленуватого відтінку. Літня, за шістдесят, санітарка здригається всім тілом. Звикнути до такого не можна.

– Ну що ти таке кажеш, мій хороший! Звичайно, ти не помреш, – а в очах стоять сльози.

– Тітко Олено, розумієте, в суботу у мами буде день народження. Я ось їй і подарунок зробив … сам зробив … а як я їй його подарую, якщо помру?

Це палата для тих, хто зробив крок туди, звідки повернутися вже неможливо. Приречені діти: комусь залишилося кілька місяців, а комусь – кілька днів. Цього хлопчика вже нічого не врятує, йому б тільки встигнути зробити мамі подарунок – незграбну саморобку з картону. Найцінніший подарунок … Як після такого не зійти з розуму?

То який там у тебе айфон? Сьомий або все ще шостий? Що там зі шкірою обличчя, губами, новим одягом, автомобілем, квартирою? Подумати тільки – вся наука вишикувалася в чергу для того, щоб задовольнити твої примхи.

Звичайно, на цьому можна заробити, а ось на онкології, мабуть, особливо не розженешся. Зате є таблетки, які дозволяють їсти без міри і не товстіти, пластичні хірурги, золоті унітази … Є все, але немає препарату від ракового захворювання. Є що завгодно, але тільки не ліки від смертельних хвороб.

Ну як, озирнувся? Що там з твоїми бажаннями? У дитини, хворої на рак, бажання тільки одне – впоратися з недугою. Або хоча б дожити до маминого дня народження … 97% людей не додадуть цей запис до себе на сторінку, але 3% з них зроблять це, на  згадку про тих, хто помер, і тих, хто бореться з раком.

Читайте також: Хвора на рак Шеннен Доерті поділилася найщасливішим моментом свого життя

Джерело.

Related Post