fbpx
Політика
Таємниці Надії: Савченко сказала, що все знає про Світлодарську дугу на відміну від інших (відео)

Народний депутат України Надія Савченко знає всі “причини і наслідки” загострення бойових дій на Світлодарській дузі. Про це вона заявила в ефірі телеканалу 112 Україна.

“Я знаю всі причини і наслідки, бачу, чим це може закінчитися. Але тут є поняття державної таємниці, і щоб не створювати паніку серед населення, я не буду цього озвучувати. Я вже говорила: чим більше буде протестних настроїв усередині країни, тим більше будуть розпалювати війну на сході, щоб відвернути людей туди”, – переконана Савченко.

Передбачити, наскільки довго буде дотримуватися новий режим припинення вогню на Донбасі, Савченко не змогла.

“Я не можу передбачити, як довго протримається перемир’я. Люди дуже втомлені, злі, бо всі показують: “Ворог там, ворог в Росії, давайте воювати”. Давайте. Але що робити, коли ворог у тебе в тилу? Тобі не привезуть патрони, їжу, одяг. Як тоді воювати? Просто вмирати?” – додала Савченко.

Як відомо, ситуація на Світлодарській дузі поблизу Дебальцевого Донецької області загострилася 18 грудня 2016 року. В Оперативному об’єднаному штабі Збройних сил України запевнили, що сили АТО відбили атаки бойовиків і змусили їх відступити.

22 грудня волонтер Мирослав Гай повідомив, що в районі Світлодарська в полон до бойовиків потрапили троє українських військових. За його інформацією, двох із захоплених в полон військовослужбовців бойовики вбили. Пізніше волонтер і координатор проекту “СтопТеррор” Семен Кабакан повідомив, що загинув і третій полонений військовий.

23 грудня спікер Міноборони з питань АТО Андрій Лисенко заявив, що відомству відомо лише про одного військового, який потрапив в полон під час боїв на Світлодарській дузі.

Командир батальйону 93-ї бригади Збройних сил України з позивним Купол повідомляв, що на Світлодарській дузі загинули дев’ять українських військових, а в полон бойовиків українці не потрапляли.

Читайте також: Савченко створює свою партію “РУНА” яка має на меті створення Нової Децентралізованої Республіки

Джерело.

facebook