fbpx

“Сил у нас досить!” У Держдумі відкрито виступили з територіальними претензіями до України і Казахстану

Так званий депутат Держдуми від тимчасово окупованого Росією Криму Павло Шперов на засіданні круглого столу в нижній палаті російського парламенту з проблем російських співвітчизників заявив: “Ми велика країна і повинні захищати свої інтереси по всьому світу всіма доступними силами. Сил у нас достатньо, потрібно вести пропаганду, не все втрачено в так званих країнах близького зарубіжжя”.

На думку Шперова, “коли ми, наприклад, у Казахстані називаємо наших співвітчизників діаспорою, то це наші землі, які тимчасово відірвані. Кордони не вічні, і ми повернемося до кордонів держави російської. Це буде найближчим часом”.

Він упевнений, що не можна називати “співвітчизників у близькому зарубіжжі” “діаспорою”, оскільки таким чином їх “відрізають від РФ, зрівнюючи зі співвітчизниками в Австралії”.

“Те, що споконвіку наше, воно наше. Південний Урал, Південний Сибір – це наші землі, військо Донське, Новоросія, Малоросія – це наші землі, і ми повинні вести політику, щоб ці землі повернулися”, – заявив Шперов.

Також він вважає, що РФ “втратила Україну як братню державу”, і “виростили там наших ворогів”. При цьому, стверджує Шперов, з Криму “вигнали кримчан, які підтримували ідеї “Правого сектору”.

Читайте також: Тривожна заява МЗС. Росія готова до повномасштабного вторгнення в Україну

Джерело.

 

You cannot copy content of this page