fbpx
Політика
Супрун передала в НАБУ висновки щодо лікарів “Феофанії” та їх діагноз Насірову

У бюро ще не вирішили, чи притягатимуть медиків до відповідальності. Долю лікарів “Феофанії”, які діагностували в Романа Насірова інфаркт, котрого насправді не було, будуть вирішувати слідчі НАБУ. Саме до антикорупційного бюро передані висновки комісії МОЗ, котра вивчала медичну документацію в цій справі, пише ТСН.

За даними фахівців міністерства, у “Феофанії” необґрунтовано перебільшили тяжкість стану підозрюваного Насірова, однак про загрозу відповідальності цих лікарів Уляна Супрун вирішила не говорити. “Ми зробили свої висновки і передали в НАБУ – і НАБУ тепер буде займатися тією справою. Так само, як ви побачили, що, можливо, є претензії до цього судді – ну, можливо, будуть претензії до лікарів, але це зараз справа НАБУ”, – пояснила вона.

Натомість у бюро розповіли, що чіткої позиції щодо відповідальності медиків наразі не мають, але щойно вона з’явиться – про неї оголосять. Натомість така позиція вже є стосовно голови Солом’янського районного суду Людмили Шереметьєвої – проти неї відкрили кримінальне провадження через затягування судового процесу над головним фіскалом.

Читайте також: Він що лорд, сер, пер, х*р ? Нащо йому англійський паспорт? – Москаль про Насірова (відео)