fbpx
Політика
Супрун оприлюднила цікавий епізод про візит поліції до МОЗ

Тиск на Міністерство охорони здоров’я через передачу всіх закупівель ліків міжнародним організаціям триває. Про це заявила міністр охорони здоров’я Уляна Супрун.

Вона додала, що 24 січня до МОЗ приходив старший оперуповноважений департаменту захисту економіки Національної поліції України з метою доступу до документів. Супрун зазначила, що ухвала, з якою по документи МОЗ прийшли слідчі була прострочена.

“Національна поліція розслідує як Програма розвитку ООН закуповувала для МОЗ ліки за 7 державними програмами. На думку тих, хто ініціював слідство – за завищеними цінами. Дивним чином подібні припущення розходяться з підрахунками громадських організацій та Міністерства, з якими раджу ознайомитися усім охочим і представникам правоохоронних органів у тому числі”,– додала вона.

На думку Супрун, подібні візити поліції до МОЗ зовсім скоро можуть стати регулярними.

“Адже Міністерство та Уряд і надалі підтримують закупівлі ліків через міжнародні організації, які дозволили зекономити гроші, закупити більше ліків та посунути монопольні позиції деяких виробників й дистриб’юторів на ринку, мінімізувавши корупційні ризики”,– зазначила вона.

Читайте також: Коли ми починаємо зміни, які не задовольняють корупціонерів, спостерігаємо інформаційні атаки, – Супрун (відео)

Джерело.

facebook