fbpx
Політика
Суд оголосив вирок колишнім бійцям спецроти “Торнадо”

Оболонський районний суд міста Києва в п’ятницю, 7 квітня, оголосив вирок 12 бійцям розформованої добровольчої спеціальної роти Міністерства внутрішніх справ “Торнадо” за звинуваченням у створенні злочинної організації, вчиненні вбивств і низці інших злочинів, зокрема, с……ьно-насильницького характеру, які заперечують свою провину. Вісім із них отримали реальні терміни – від 8 до 11 років в’язниці.

Про це повідомив заступник генерального прокурора – головний військовий прокурор України Анатолій Матіос на своїй сторінці в Facebook.

Зокрема, суд засудив командира роти Руслана Онищенка до 11-ти років позбавлення волі, його заступника Миколу Цукурова – до 9-ти років.

Крім того, реальні терміни отримали ще шестеро бійців: Данило Ляшук (Моджахед) отримав 10 років в’язниці, Максим Глєбов (Ахіллес), Микита Кущ (Кущ), Борис Гульчук (Бізон) та Ілля Холод (Холод) – 9 років, Анатолій Пламадяла (Сем) – 8 років.

До умовного терміну з відстрочкою на три роки засуджений Юрій Шевченко (Рем), з відстрочкою на два роки – Микита Свиридовський (Слон), Андрій Демчук (Вольф) і Роман Іваш (Повільний).

“Схиляю голову перед неупередженим і справедливим суддею, головуючим у справі В’ячеславом Дев’ятко, а також професіоналізмом державного обвинувачення військових прокурорів Кравченка і Пузиревського”, – написав він.

Читайте також: Образи і глузування: з’явилося відео засідання з “торнадівцями”

Вердикт суду також прокоментувала прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган.

“Торнадівці”-нелюди сьогодні отримали свої вироки. Багато чи мало, судити не мені. Але…” – написала вона на своїй сторінці в Facebook.

Зазначимо, прокурори і адвокати заявили, що не згодні з вироком і подаватимуть апеляцію на рішення суду.

Джерело.