fbpx

Субсидії на ЖКП: чи допоможуть безробітним українцям

Працездатні безробітні українці мають право на отримання субсидії, однак її розмір визначатиметься на основі суми прожиткового мінімуму в країні.

Про це заявив юрист Олександр Нікітін, передає “ГолосUA”.

Обмеження для призначення субсидії працездатним громадянам, які не отримують доходів, давно зняті, але багато українців як і раніше вважають, що через відсутність офіційної роботи держава не має наміру допомагати в оплаті послуг житлово-комунального господарства.

“Безробітні громадяни також мають право претендувати на отримання субсидій, але при цьому повинні розуміти, що вносити обов’язкову частину платежу їм доведеться самотужки. Щоб отримати грошову допомогу людям, які не працюють, не навчаються і не перебувають на обліку як безробітні, варто подати документи на загальних підставах. Але потрібно мати на увазі, що при розрахунку суми субсидії, їхній дохід буде розрахований як мінімальний прожитковий”, – наголосив Нікітін.

Як повідомлялося раніше, згідно з постановою КМУ №319 від 27 квітня 2016 року, українцям, які мають пільги на оплату ЖКП та звертаються за субсидією, Кабмін не нараховуватиметься відповідні пільги на період отримання субсидії.

Читайте також: Якщо призначено нульову субсидiю: Фахiвцi розповiли про нюанси.

Джерело.

You cannot copy content of this page