fbpx
Політика
“Стосунки з Турчиновим – мій найбільший біль”,- Тимошенко (відео)

Лідерка Батьківщини розповіла про свої статки, про стосунки з колишніми соратниками та про бізнес зятя, пише ТСН

– Сьома ранку, вихідні. Що ви робите тут? – Те, що роблю майже кожен день. На цій доріжці, бігаю свої 10 кілометрів. Для мене – це як вранці молитва. Не помолитися не можна і не побігати не можна. Десь років 30 я це роблю.

– Хтось підтримує з вашої родини цю традицію? – Так, підтримує чоловік, по-перше. Підтримує Женя моя, коли вона не була вагітна. Зараз вона відновлюється. Ну і як правило, мої лабрадори. У мене їх двоє: Босс і Баффі.

– А хто у вашій фракції бігає? – Немиря бігає, Андрій Кожемякін дуже гарно спортом займається, Іноді я зустрічаю тут депутатів з інших фракцій. 2-3 бігають, ну нечасто.

– Яке у вас було найекзотичніше місце бігу? – Навколо Капітолійського пагорба. Там дуже гарно, до речі, можна іще отримати естетичне задоволення.

– Музику ви слухаєте під час бігу? – Так, обов’язково! Як правило, я слухаю рок-н-рол, важкий рок, моя улюблена група – фінська група Nightwish.

– Але ж це важкий метал? – “Металіку” теж люблю.

– Не можу не запитати про вашу спину. Як ви зі своєю спиною бігаєте 10 кілометрів? – Існує міф, що я після в’язниці одразу побігла. Я рік лікувалася. Частину в клініці “Шаріте”, частину в Україні. Ходила, на жаль, майже рік з милицями, було дуже важко, і я вже через рік і два місяці після лікування почала потроху ходити по доріжці. Спочатку я ходила одне коло. А потім, роки все-таки, 3 роки вже пройшло, і зараз я відновилися. В клініці “Шаріте” мені робили складні маніпуляції зі спиною.

– Чи задоволені ви своїм новим зятем? Проводили якісь тренінги-кастинги, перевіряли його на добропорядність, доброчинність? – Його час перевірив на високі людські моральні якості. Мій зять прекрасний. Я щаслива, бо щаслива моя донька. Я завжди, коли спілкуюся з зятем – розповідаю йому анекдот,Хе-Хе, який я дуже люблю: Це коли 2 чоловіка зустрічаються і один другому каже: “Послухай, в мене теща справжній янгол”.  А другий йому каже: “Блін, ну пощастило тобі, а моя ще жива!”. І це такий жарт у нас, бо насправді я дуже добра теща, він мене дуже рідко бачить. Але він перевірений часом, бо коли Янукович мене кинув за ґрати, за 2 тижні вони познайомилися. Женя і Артур. І Артур поряд із Женею був весь цей важкий час.

– Писали, що в нього було бурхливе життя у Брукліні. Як у вестернах. – Ну ніякого бурхливого життя не було, він там був з мамою. І він був підприємцем з ранніх років. Він сильна людина.

– Де вони живуть з вашою донькою? – Живуть у власному будинку, Артур може влаштувати будь-який побут.

– Артур заробляє гроші? – Абсолютно. Їм наша допомога не потрібна. Він вміє заробляти і утримувати свою родину. І більше того, ви ж знаєте, я в перманентній опозиції і я йому не допомога, б’ють по мені, а щоб бити по мені іноді в тому числі і по моїх дітях. Тому зараз стало набагато складніше, коли він одружився, займатися підприємницькою діяльністю. По ньому б’ють так само, як б’ють і по мені.

– Укррудінвестбанк – банк вашого зятя? – Ну, можливо…

– Є чутки, що є будівельна компанія. – Ні, у нього немає будівельної компанії, він от буквально нещодавно став власником банку.

– Гонтарева по його банку не вдарила? – Принаймні введений там спеціальний аудит Нацбанку, спостереження. але я пишаюся, що всі перевірки, які були зроблені в банку, де працює мій Артур, вони завершилися без докору і претензій, порушення.

– Він власник банку чи менеджер? – Він власник банку.

– Чи спілкуєтеся ви з вашим колишнім зятем Шоном Каром? – Я особисто не спілкуюся. Але моя донька періодично спілкується. І у нас дуже добрі стосунки. Дуже добрі. Він одружився зараз. У нього донька народилася. І Ми дуже радіємо цьому. У нього були проблеми зі здоров’ям, зараз все краще. Тому ми в абсолютній гармонії.

– Чому ви ніколи не виходите в світ з вашим чоловіком? – Насправді виходжу, і дуже часто. Просто ми ніколи з цього не робимо піар-шоу. Буваємо у друзів, на концертах, в інших країнах разом.

– А чим займається ваш чоловік? – Мій чоловік займається торгівельною діяльністю, будівельною діяльністю, але за кордоном. І в Чехії, і в Канаді. У нього є дуже добрі бізнес-партнери і я радію, що все це відбувається далеко від України.

– У нього була перепелина ферма в Україні. Вона залишилася? -Ні, він уже не займається ніяким підприємництвом в Україні, тому що я не хочу, щоби моя політична діяльність хоч якось була пов’язана з підприємницькою діяльністю мого чоловіка. Вважаю це конфліктом інтересів. Я вже дуже давно попросила свого чоловіка все перевезти за кордон, він так і зробив. І сьогодні в Україні він не має жодного бізнесу, і я від цього щаслива.

– Ви, коли вийшли з неволі, велика частина вашої команди від вас пішла. Чому це сталося? – Для мене це великий біль. Насправді великий біль. Якщо Яценюк і Народний фронт ніколи не були моєю командою, але була і моя частина команди моєї Батьківщини, яка 17 років долала цей шлях. Були люди, яких я вважала, не просто своїми друзями. Настільки у нас були близькі стосунки. І для мене це було дуже тяжким ударом. Я думаю, що причина в тому, що поки я була у в’язниці, ці люди просто викреслили мене з життя. Поставили на мені хрест як на політику, вирішили, що життя Батьківщини завершене, що по суті режим Януковича знищив мене як політика, помножив на нуль і вони пішли шукати інше щастя.

– А які у вас зараз стосунки з Олександром Турчиновим? Він же був вашою правою рукою? – Це мій найбільший біль. Стосунків у нас зараз і комунікацій ніяких. Я його давно пробачила, але спілкування ніякого немає. Але дуже важливо, що в ті важкі часи, коли вбивали партію, я вийшла з в’язниці, коли її розколювали – вони підтримали Порошенка. Біля мене залишилися ті, хто були поруч. Коли життя так тебе перевіряє і кидає в такі м’ясорубки, а люди кажуть: “Вона вже як політик померла, її немає. І навіщо біля неї знаходитися?”. Але знаходяться ті, хто залишається. Біля мене залишилися Немиря, Кожемякін, Іван Кириленко, Власенко, Кондратюк, Сенченко, Павловський. І плюс всі керівники наших обласних осередків. Саме тому я змогла пройти шлях реанімації. Бо повертатися з в’язниці надзвичайно важко, це як з того світу.

Читайте також: “Хто вповноважив вас оббріхувати мене?” Притула жорстко відповів священику з Волині