fbpx

Стало відомо скільки української молоді хоче виїхати з країни

Молодь причиною бажання емігрувати частіше називає відсутність роботи і можливості для самореалізації. За результатами опитування, проведеного Соціологічною групою “Рейтинг” у вересні 2017 р, 61% українців заявили, що не хотіли б виїжджати за кордон на постійне місце проживання.

Про це йдеться в редакційній статті “DT.UA“.

Разом з тим 35% сказали, що у них є таке бажання, ще 4% – не визначилися з відповіддю. Найбільше число тих, хто хоче переїхати на постійне місце проживання за кордон, серед молоді 18-35 років – 54%. Зате серед людей старшого віку відсоток бажаючих змінити країну проживання не дотягує до 20%.

Порівняно з минулим роком кількість тих, хто хотів би змінити місце проживання на іншу країну, зросла, але не набагато (з 30 до 35%). Найбільше бажаючих змінити місце проживання серед жителів Західного регіону України (41%). У південних і центральних областях відсоток потенційних мігрантів коливається на рівні 33-34.

Читайте також: Пошук зима “Рекордно холодна зима в Україні”: синоптики дали роз’яснення страхiтливого прогнозу

“Найчастіше серед причин, що спонукають респондентів задуматися про еміграцію, зустрічалися: бажання отримати кращі умови для життя (64%), забезпечити краще майбутнє для дітей (34), відсутність гідної роботи в Україні (23), бажання отримати кращу освіту (12%). Отримання кращих умов життя як причину можливої еміграції найчастіше називали на Сході країни, бажання забезпечити майбутнє дітей – на Півдні, відсутність гідної роботи – на Заході”, – пишеться в статті.

Молодь трохи частіше порівняно з іншими називає причиною бажання емігрувати відсутність роботи і можливості для самореалізації, старше покоління — почуття безпеки і кращу медицину. Виявили бажання працювати за кордоном 44% опитаних.

You cannot copy content of this page