fbpx

Стало відомо, скільки коштувало видворення Саакашвілі до Польщі (відео)

Одним із головних питань дня став літак, яким Міхеіла Саакашвілі депортували з Києва до Варшави, і сплата за переліт у ньому. У детективній історії з багатьма версіями розбиралися журналісти, йдеться в сюжеті “ТСН“.

Першим свою версію висунув народний депутат Ігор Луценко, який у соцмережах написав, що літак належить офшору Петра Порошенка. Але цю версію спростували спочатку в Адміністрації президента, а потім і директор авіакомпанії “ВІП-СКАЙ”, котра експлуатує згаданий Луценком літак.

Шон Шемш озвучив іншу версію, буцімто Міхо вивозили не на приватному, а на державному літаку. “Є багато радянських літаків під керівництвом різних міністерств”, – пояснив він.

Але сам Саакашвілі у Варшаві заявив, що летів на літаку приватному, однак він не знає, кому цей літак належить.

Відкриті джерела в інтернеті не показують подробиць рейсу, однак через “Євроконтрол”, вузькоспеціалізований сайт для представників авіакомпаній, закрита для більшості інформація стала відкритою.

Як виявилося, Саакашвілі перевозили літаком Beechcraft Premier I польської компанії “Джетсторі”. Вартість перельоту склала 8,5 тисяч доларів, цю суму журналістам підтвердили в компанії.

Процедур держзакупівлі послуги для транспортування політика в реєстрах немає, а саме відповідь на питання про джерела фінансування рейсу має показати, чи йдеться про юридичний, чи таки про політичний процес.

You cannot copy content of this page