fbpx

Стало відомо ім’я нардепа, на якого Росія готувала замах у Києві

Як стало відомо, замах зголосилися зробити двоє громадян України, які відбували ув’язнення на окупованій території Криму, і отримали дострокове звільнення.

Нардепом, на якого готувався замах російськими агентами у Києві, є Антон Геращенко. Про це повідомляє “Цензор.НЕТ” із посиланням на джерело.

Один з них був тричі судимий за кримінальними статтями. За даними слідства, свої дії вони координували зі своїм керівником – колишнім громадянином України, російським найманцем Андрієм Тихоновим, який проживає зараз у Бєлгороді.

У базі розшуку “Миротворець” про Тихонова 31 грудня 2015-го року була розміщена така інформація: “Зас. командира окремого комендантського полку т.зв.”ЛНР”. 17.06.2014 р. брав участь у взятті в полон Н. Савченко. Одночасно знаходиться на зв’язку у кількох оперативних співробітників спецслужб РФ. Має диверсійну підготовку. Один з кураторів – співробітник спецслужб РФ з позивним “Ельбрус”. (до бойових дій на території України служив/працював у в/ч А-4104).Він є уродженцем Харківської області.

Основний мотив замаху на Геращенка – спроба усунути відомого політика, який є одним з творців основної української та міжнародної бази даних щодо розшуку терористів “Миротворець”, а також відомий відкритими антиросійськими поглядами, є медійною фігурою.

За самим Геращенком протягом цього часу терористи організували стеження за місцем проживання і за місцем роботи.

Читайте також: Замах на українського нардепа: оприлюднили нові деталі

Джерело.

You cannot copy content of this page