fbpx
Політика
Стало відомо хто залишиться без субсидій у новому опалювальному сезоні

Маєш борги за комунальні послуги – залишишся без субсидій. До 15 серпня українцям треба сплатити борги або домовитись з постачальниками послуг про відтермінування, повідомляє 24 канал.

Тільки за таких умов користувачам продовжать пільги на новий опалювальний сезон. Про це повідомили у Міністерстві соціальної політики.

Тим, у кого боргів немає, субсидію переоформлять автоматично. Повторно подавати документи необхідно і тим, хто орендує житло і має зміни в складі сім’ї.

“Оскільки держава бере на себе певні зобов’язання щодо оформлення субсидій, то відповідно і встановлює певні вимоги щодо отримувача субсидій, зокрема погасити свою заборгованість. В середньому по країні 80% субсидії перепризначені, документи опрацьовані”,– сказав директор Департаменту державної соціальної допомоги Віталій Музиченко.

Крім того, до 1 вересня люди можуть подати до соціальних органів заяву на відшкодування зекономлених субсидій. Однак, це стосується лише тих домівок, де встановлений опалювальний котел.

Читайте також: З 31 липня зашторюйте вікна і запасіться водою: в Україну йде 40-градусна спека

Наразі за допомогою звернулись майже чотири мільйони родин. Тому на субсидії передбачили рекордну суму – 52 мільярди гривень. Більше країна витрачає лише на армію.