fbpx
Політика
США передали Україні мобільні радари

Сили Сполучених Штатів Америки в присутності президента України Петра Порошенка минулого тижня передали 4 радари AN/TPQ-36 і 10 AN/TPQ-49 у рамках американської програми військово-технічного співробітництва, пише polradio.pl.

AN/TPQ-36 i AN/TPQ-48 – це мобільні радари. Перший із них надійно виявляє артилерійські і ракетні удари в діапазоні до 24 км, і визначає точне місце, звідки обстріл був проведений.

Натомість радар AN/TPQ-48 – це система попередження, виявлення і передачі даних артилерійських ракет, радіус огляду 360 градусів на відстані 10 км.

Передання військової допомоги Україні стало можливим завдяки прийняттю Конгресом бюджету на 2016 рік, який передбачав підтримку в розмірі 335 мільйонів доларів для збільшення українських оборонних можливостей. Ці засоби також допоможуть у підготовці українських військових.

Це вже чергова поставка радарів для української армії. У 2014 році Україна отримала три радари типу AN/TPQ-36. Нові радіолокаційні системи необхідні оскільки найбільших втрат українська армія зазнає від ракетно-артилерійського обстрілу.

Ці радари можуть допомогти зменшити втрати серед українських військових, які беруть участь у конфлікті на Донбасі.

Читайте також: ДО БЮДЖЕТУ ПЕНТАГОНУ ЗАКЛАЛИ $ 500 МЛН ДЛЯ УКРАЇНИ

Джерело.

Реклама