fbpx
Політика
Соратник Трампа зробив небезпечну для президента США заяву

Близький союзник Трампа у Конгресі, республіканець Кевін Маккарті зробив небезпечну політичну заяву у приватній розмові із колегами по партії.

За місяць до остаточно висунення Трампа в кандидати у президенти від республіканців Маккарті заявив, що вже теперішній президент США може отримувати гроші від Володимира Путіна, повідомляє The Washington Post.

“Є дві людини, яким, я думаю, платить Путін, – сенатору Рорабахеру і Трампу”,– заявив Маккарті, згідно із записом розмови 15 червня 2016 року, яка була прослухана і перевірена американським виданням.

Як зазначається, цю розмову республіканці тримали в секреті майже рік. А коли запис потрапив до рук журналістів і ті попросили прокоментувати його прес-секретаря Маккарті, той заявив: “Сама ідея того, що Маккарті це сказав – абсурдна і помилкова”.

Читайте також: У Запоріжжі літак МАУ приземлився в незастиглий бетон і отримав пошкодження

“Ця розмова проливає світло на погляди керівників Республіканської партії, які зараз опинилися під посиленим тиском через поведінку президента Трампа. Бесіда демонструє, що лідери республіканців в Палаті представників таємно обговорювали втручання Росії у вибори 2016 року і відносини Трампа з Путіним, але хотіли зберегти свої побоювання в таємниці. За записом важко судити, чи варто подібні заяви приймати буквально”, – розмірковує автор публікації.

Джерело.