fbpx
Історія
Сьогодні відзначається день захисту дітей: історія свята

Вперше почав відзначатися 66 років тому – в далекому 1950 році

День захисту дітей відзначається щорічно 1 червня, а був він заснований ще в листопаді 1949 року в Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок.

При цьому вперше почав відзначатися 66 років тому – в далекому 1950 році.

Крім цього дня, дітям також присвячені Всесвітній день дитини, який відзначається 20 листопада, День захисту дітей Африки 16 червня, а також День Білих Орхідей, яке відзначають в першу неділю квітня.

У день захисту дітей противники абортів проводять численні акції на захист права ненароджених дітей на життя. Мета таких заходів – привернути увагу широкої громадськості до проблеми абортів.

У Міжнародного дня дітей є і свій прапор: на зеленому тлі, який символізує зростання, свіжість і родючість, розміщений знак Землі, а навколо знаходяться стилізовані фігурки – червона, жовта, синя, біла і чорна. Ці різнокольорові людські фігурки символізують різноманітність і терпимість, тоді як знак Землі в центрі – це символ спільного дому.

Потрібно пам’ятати, що День захисту дітей – це не просто веселе свято для самих дітей, а й нагадування дорослим про необхідність захищати права дитини, щоб діти росли щасливими, вчилися і займалися улюбленою справою.

Джерело.