fbpx
Політика
Сьогодні НАБУ проведе інтернет-голосування на посади в раді громадського контролю

У четвер Національне антикорупційне бюро проведе рейтингове інтернет-голосування на посади в раді громадського контролю.

О 9:30 у Головному управлінні Національної поліції в Київській області розпочне роботу комісія з відбору кандидатів на службу.

О 9:30 відбудеться засідання комітету з виконання плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки. Анонсована участь віце-прем’єр-міністра з питань європейської та Євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе, керівника генерального директорату програм Ради Європи Верени Тейлор, заступника міністра закордонних справ Сергія Кислиці.

О 10:30 секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і командуючий Національною гвардією Юрій Аллеров візьмуть участь в урочистих заходах з нагоди першої річниці створення бригади швидкого реагування.

О 13:30 помічник керівника Державної прикордонної служби Олег Слободян дасть прес-конференцію “Поточні результати операції “Кордон-2016″ і заходи щодо протидії корупції”.

Джерело.