fbpx

Складне рішення: Італія визначилася з позицією щодо дій Росії в Україні

Рим вважає дії Росії на Донбасі і в Криму незаконними, у зв’язку з чим і були введені санкції проти Москви під час італійського головування в ЄС.

Про це, коментуючи резолюцію ради північноіталійського регіону Лігурія із закликом до влади країни переглянути політику ЄС щодо РФ і Криму, заявив посол Італії в Польщі Алессандро де Педіс, передає “Укрінформ“.

“Рішення про те, що Крим є російським, – незаконне, а дестабілізація Росією Донбасу російськими силами порушує міжнародне право. Така позиція італійського уряду, що підтримує парламент”, – зазначив дипломат.

Читайте також: Парламент Італії відхилив резолюцію про скасування санкцій проти РФ

Дипломат наголосив, що офіційний Рим разом з іншими країнами регіону підтримує політику санкцій проти Росії, і зазначив, що вони були введені саме під час італійського головування в Раді ЄС.

За словами посла, питання економічних санкцій проти Росії є досить болючим для італійців, оскільки країна втрачає багато грошей через відсутність економічного співробітництва з РФ.

Дипломат повідомив, що питання санкцій є не таким простим в італійському суспільстві, оскільки, згідно з опитуванням, тільки 1% італійців побоюються дій Росії.

Читайте також: Італія визнала українські водійські права

Джерело.

You cannot copy content of this page