fbpx

Парламент Італії відхилив резолюцію про скасування санкцій проти РФ

Палата депутатів національного парламенту Італії услід за Сенатом відхилила проекти резолюцій, внесені опозиційними силами – “Рухом 5 зірок” (Р5З) і партією “Ліга Півночі” (ЛП) – про скасування антиросійських санкцій.

Про це повідомляють “РИА Новости“.

“Депутати відхилили проект постанови Р5З, що закликає уряд “заохочувати і підтримувати ініціативи, спрямовані на зняття режиму санкцій проти Росії”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Італія визнала українські водійські права

Крім того в тексті документа, на який уряд дав негативний вердикт, йшлося про активізацію “в компетентних європейських інститутах” зусиль, спрямованих на створення основи для більш тісної і ефективної взаємодії та співпраці між спецслужбами різних країн, у тому числі й Російської Федерації, для профілактики і протидії терористичним явищам”.

Раніше в понеділок Сенат на ранковому засіданні також відхилив два проекти аналогічних постанов, внесених “Рухом 5 зірок” і “Лігою Півночі”.

Нагадаємо, країни Євросоюзу погодилися продовжити санкції проти Росії, дія яких закінчується 31 липня, ще на шість місяців. Рішення дипломатів має затвердити Рада ЄС.

Читайте також: В Італії не бояться безвізового режиму з Україною

Джерело.

You cannot copy content of this page