fbpx
Політика
Шабуніна облили з гaзового балончика (відео)

Віталія Шабуніна, який прийшов у Дніпровський військкомат Києва після отримання повістки, облили біля будівлі з газового балончика. Про це повідомляє “Центр інформації про права людини”.

Шабунін зазначив, що ще у 2000 році був визнаний непридатним до військової служби за станом здоров’я. Але у військкомат він прийшов.

А коли покидав будівлю, до нього підбіг чоловік з камерою і почав запитувати, навіщо активіст вдарив його колегу, маючи на увазі журналіста Всеволода Філімоненка. Всеволод Філімоненко з камерою переслідував Шабуніна, а потім почав демонстративно тікати від активіста.

“Шабунін рухався в бік Філімоненка, який в цей момент дістав газовий балончик і пирснув в обличчя Шабуніна. На запитання журналістів, навіщо Філімоненко це зробив, чоловік заявив, що “оборонявся, зупиняючи небезпечного злoчинця”,– зазначає видання.

На місце приїхала поліція, яка збирає пояснення у сторін. Віталія Шабуніна забрала “швидка” у лікарню, щоб промити очі.

Згодом сам антикорупційний активіст у своєму Facebook написав, що Всеволод Філімоненко образив його колегу Устінову.

Читайте також: “Нафіга цей цирк”: у соцмережі тролять “істеричку” Шабуніна, який злякався військкомату

“Він отримав сьогодні по пиці від мене за те, що образив мою колегу Устінову. Далі всі присутні все бачили самі: філя лякливо тікав від спілкування та кликав свого лугандонського “колегу” – “ну, захищай мене!”, а потім дістав балончик і приснув всім в очі – мені, журналістам”,– зазначив Віталій Шабунін.