fbpx
Політика
Семенченко про відключення електрики на Луганщині: Це ще одна перемога та далеко не остання

Народний депутат від “Самопомочі” Семен Семенченко вважає, що припинення подачі електроенергії на тимчасово окуповану територію Луганської області – це зупинка насосу з викачування українських грошей на фінансування терористів.

Відповідний допис з’явився на його сторінці у Facebook.

“Але я абсолютно не розумію? Чому так радісно нам про це розповідають члени уряду? Я розумію радість ветеранів і волонтерів з редутів Штабу блокади торгівлі з окупантами. Весь процес, який зараз відбувається з відключенням електроенергії – це цілком і повністю наслідки перемоги блокади. Цілком їхня заслуга. Тепер гроші, які без блокади захапало б ОРДЛО, надійуть до економіки вільних територій України”, – наголосив політик.

Читайте також:  Крадуть мільярдами: з’явилися офіційні дані про держкорупцію в Україні

Також народний обранець подякував усім ветеранам АТО та волонтерам, які підтримували блокаду, а українським чиновникам, через яких Україна втратила та відповідно вожді “ЛДНР” Захарченко та Плотницький отримали 11 мільярдів гривень, порадив “готуватися до тюремної відсидки”.

“Зупинка насосу з викачування українських грошей на фінансування окупантів – це ще одна ваша (блокувальників, – “24”) перемога. Впевнений, що далеко не остання!” – резюмував Семенченко.

Джерело.