fbpx
Політика
Савченко про погрози Захарченка її “шльопнути”: Він виглядає смішно

Українка не зважає на погрози ворога.

Надію Савченко не обходить заява лідера донецьких бойовиків Олександра Захарченко з погрозами “шльопнути” її на лінії розмежування.

Про це вона заявила під час інтерв’ю ТСН.Тиждень.

“Мене лякає світ фейкової інформації. ЗМІ – це взагалі страшна річ. Я не можу сказати, що він сказав саме це і чи не перекрутили ці слова. Я не вірю, коли мені хтось каже, що нібито ця людина так. Поки я не почую, як людина сказала, я не повірю. Якщо він сказав саме так, то я скажу, що він виглядає смішно. Це дурниця. Я б просто з ним посміялась. Навіть з ним посміялась. Якось на це реагувати я не бачу сенсу. Якби він тут стояв і шльопав, я б реагувала. Мене це не обходить”, – зазначила Савченко.

“Савченко сюди їхати не варто, це точно правда, тому що для Києва мертва Савченко набагато вигідніша, ніж жива. Якщо Савченко сюди приїде, одразу моя маленька порада, (вона) виходить на лінію фронту, ми її шльопнемо, чесно. Щоб потім, коли нас будуть звинувачувати, що ми її вбили, не так було прикро”, – сказав він.

За словами терориста, Савченко є міною уповільненої дії, і будь-яку її спробу приїхати на Донбас Україна використає для того, щоб вбити льотчицю.

Читайте також: Ватажок “ДНР” Захарченко пригрозив Савченко:”Выйдет на линию фронта – мы ее шлепнем” (відео)

Джерело.

Реклама