fbpx

Савченко отримала першу депутатську зарплату

Верховна Рада нарахувала народному депутату від фракції “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Надії Савченко першу депутатську зарплату – 15 591 грн за червень.

Про це сказано у відповіді апарату Ради, передає espreso.tv.

Савченко отримала депутатські повноваження на першому, урочистому засіданні Ради восьмого скликання 27 листопада 2014 року, хоча в той момент була арештована в Росії, на засіданні була продемонстрована підписана нею письмова присяга.

Читайте також: Савченко “захопила” крісло Парубія (фото)

Уперше після звільнення з тюремного ув’язнення в Росії шляхом помилування і повернення в Україну Савченко прийшла на роботу в Раду 31 травня поточного року, а 1 червня вперше була присутня на засіданні комітету з питань національної безпеки і оборони.

Підставою для нарахування депутатам Ради зарплати є табель обліку робочого часу.

“Згідно з табелями обліку відпрацьованого часу народними депутатами – членами комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, наданим цим комітетом, з 27 листопада 2014 по 31 травня 2016 народному депутату України Савченко Н.В. не зараховано жодного робочого дня”, – йдеться у відповіді апарату парламенту.

Відповідно, до червня парламент не нараховував Савченко зарплату, а нараховані 15 591 гривня за червень – це її перша зарплата в Раді.

Читайте також: “Я хочу витягнути хлопців. Президент не хоче віддати мені 10 чоловік для обміну” – Савченко

Джерело.

You cannot copy content of this page