fbpx
Політика
Савченко: Ми на…мо людей щодня! (відео)

Народний депутат Надія Савченко обурилася представленням поправки до пенсійного законодавства, яке розходилося з текстом самої проголосованої поправки. – Якщо отак працює Рада, то ми, вибачте мені, на***мо людей кожен день! Я так працювати не хочу. Я розумію, що кожен депутат просто не в силах вичитати сто сторінок поправок, але ми повинні працювати в команді, – додала Савченко.  Депутат також обурена порушеннями регламенту при прийнятті закону про судоустрій і статус суддів і готує свої пропозиції до судової реформи.

– Я готую суд присяжних, це все повинно входити в судову реформу. Суд присяжних, щоб розвантажити суди на дрібних справах, щоб було менше бюрократії. У нас була маса поправок до цього, – повідомила Савченко в кулуарах Ради.

Читайте: МИ – ТРУПИ! – САВЧЕНКО ПРИНЕСЛА В РАДУ “ГРАНАТУ (ВІДЕО)

Надія Савченко вважає, що суддям не потрібна завелика зарплата. – Їм зарплата не перешкода, щоб робити беззаконня. Ви розумієте, в Україні повинні працювати люди, які будуть працювати задарма і якщо завтра їх розстріляють, вони все одно будуть працювати на благо України – от тільки тоді ми будемо мати те, за що стояв Майдан. А якщо ми їм будемо платити за те, щоб вони нас не дурили, то я не знаю, для чого були Майдани, для чого була кров, для чого зараз ця війна?, – додала вона. До слова, напередодні народні депутати Юрій-Богдан Шухевич і Надія Савченко внесли проект постанови  №4734-п  щодо скасувати прийняття закону про судоустрій і статус суддів.

Джерело.

Реклама