fbpx
Політика
Савченко може бути використана проти України, – Найєм

Надія Савченко не мала права зустрічатись з ватажками “ДНР” та “ЛНР”, представляючи країну. Таку думку висловив нардеп від БПП Мустафа Найєм в ефірі одного з українських каналів. Він зазначив, що як громадянин України Савченко має право робити, що хоче. Але не має жодного права представляти інтереси країни.

“Справа в тому, що вона не може представляти державні інтереси. Згідно з Конституцією України, вона може представляти себе як народного депутата, не може представляти парламент. І, зрештою, вона не уповноважена проводити зустрічі, які стосуються зовнішніх зв’язків”, – каже нардеп.

Найєм додав, що виходити на зв’язок з ватажками “ДНР” та “ЛНР” і домовлятись про щось, не повідомляючи про свої дії українську владу, є неприйнятним.

“І більше того, на жаль, може статися ситуація, у якій сама Надія буде використана проти України. Головна теза має бути в іншому. Українські представники держави, парламенту, виконавчих органів не мають права зустрічатися з цими людьми по одній причині. Такі зустрічі легалізують їх у правовому полі”,– зазначив Мустафа.

Читайте також: Савченко зустрічалась із Захарченком та Плотницьким у Мінську, – журналіст

Джерело.

facebook